INTEGRAALI TERVISEKLUBI
NII TERVE KUI ON MÕTLEMINE, NII TERVE OLED SA KA ISE
Bioenergeetiline
Radza-Buddhi
ja
Chi Kung jooga
 
 
Treener Tarmo Metsar
 
Saavutame
vaimse,
hingelise
ja
füüsilise tasakaalu
meditatsioon
valgus-
ja
hingamisteraapia
haiguste vältimine ,
ravimine
   Home      Terviseklubi


 
Terviseklubi
Me elame pidevalt kiirustades, mõtlemata sellele, kuidas me käitume ja kuidas meiega käitutakse. See mõtlematu kiirustamine ja sellest tulenev vale käitumine, valede otsuste vastuvõtmine hävitab meie identiteeti, hakates mõjutama  tervist, suhteid, armastust.
Inimene aga on loodud armastama, elama positiivselt, jagades oma paremaid omadusi teistele ning saades nii omakorda õiguse vastu võtta armastust.
Ei ole midagi lihtsamat, kui mõelda positiivselt, anda enda paremad omadused edasi läbi armastuse. Nii puhastub meie maailm ja puhastub teiste oma. Me muutume nii tervemaks ja elujõulisemateks.
Kui sa tunned, et sinus on ebapiisavalt positiivsust või  vajaka armastusest, siis üheks võimaluseks enda arendamiseks on bioenergeetiline Radža - Budhhi jooga, ehk maakeeli „valgusjooga,“ mis tegeleb inimese bioväljade puhastamise, raviga ja sisemise maailma arendamisega. Tegemist on ühe väikese, kuid väga mõjusa osaga joogasüsteemist.
Tegeledes enda ellusuhtumise, mõtlemise ja suhtumisega ümbritsevasse  pidevalt, treenides, arenedes, võivad olla tulemused lausa märkimisväärsed ja uskumatud. Sa võid saada nägijaks, kui suudad maha võtta blokaadi ajus, tõsta seksuaalset energiat, mõjutada oma hingamist ja vererõhku, saada jagu närvihaigustest, võita masendust ja depresssiooni jne. Võid saavutada väga häid tulemusi spordis, sest vastupanu- ja keskendusmisvõime nii vaimselt kui füüsiliselt suureneb.
Oluline on jõuda sellise eluviisini, mis  toetub loomulikele tunnetusmeeltele, intuitsioonile, kus inimene ise vastutab oma tervise ja vaimse heaolu eest. Sina ise võid ennast positiivselt mõjutada selles suunas, mis aitab sul saavutada eesmärgi, mida oled tulnud siia ilma õppima.
Õpime koos, kuidas teha õigeid samme enesearengus, täiustada oma maailmapilti. Areng ja õpetused viivad eetika täiustamisele. Kui pole eetikat, pole ka arengut.
Kui sind huvitab maailm, mis pakub enesearengut, mis baseerub eetikal, siis võid julgelt ühineda meie seltskonda
Positiivne mõtlemine puhastab meie maailma. Me muutume nii tervemaks ja elujõulisemateks. Mõtlematu kiirustamine elus ja sellest tulenev vale käitumine, valede otsuste vastuvõtmine hakkab mõjutama  tervist, suhteid, arengut. Oluline on jõuda sellise eluviisini, mis toetub loomulikele tunnetusmeeltele, intuitsioonile, kus inimene ise vastutab oma tervise ja vaimse heaolu eest. See on elu, kus hing ja ego arenevad koostöös vaimuga. Sina ise võid ennast positiivselt mõjutada selles suunas, mis aitab sul saavutada eesmärgi, mida oled tulnud siia ilma õppima. Õpime koos, kuidas teha õigeid samme enesearengus, täiustada oma maailmapilti.
 
 
Põhilised tegevused:
Radza-Buddhi jooga: bioenergeetika tipptase
+
Hiina taoistide Chi Kung jooga treeningud : tipptasemel bioenergeetika ja ravivõimlemine
Eesmärk parandada tervist ja saada parem elu.
eratreeningud, konsultatsioonid ja laagrid
Kestvusaeg:  koolitusel ja treeningul 1,5 tundi
Kontaktid:
Tarmo Metsar, joogatreener
tel: 55 650 346 
 
Halvatute, ravi
Epilepsia ravi
Puuetega inimeste ravi
 
Õigete looduslike ainete valimine ravimite asemele
 
Personaalsed treeningprogrammid haigete taastusraviks
 

 

 

 
Teemad millega tegeleme:
 Erinevad meditatsioonid
 Hingamine, erinevad harjutused
 
 Bioväljade puhastamine
 
 Vastupidavuse treenimine
 
 Negatiivsuse blokeerimine
 
 Haiguste blokeerimine
 Eetika ja moraal
 Alternatiivsete tervise hoidmise ja taastamise meetodite tutvustamine
 Reflekside arendamine ja maandamine
 Valuläve piirid ja nende muutmine
 
 Kuidas teha õigeid otsuseid, märgid elus
 
 Biorütm ja selle tunnetamine elukeskkonnas
 
 Tervistavad taimeteed ja taimetoidud metsikust loodusest
 
 
Alternatiivmeditsiini Portaal 

Siis, kui lootus kaob, kuid samas on olemas võimalused... 
 
Bioenergeetiline